оріон-забороль

Колоденці взяли реванш

У минулі вихідні, 12 травня, стартував перший тур вищої, першої, другої та юнацьких ліг Рівненського району з футболу  сезону 2019 року.

Буквально через декілька днів після кубкового протистояння між «Маяком» та «Славією», ці команди зустрілися в календарному матчі чемпіонату району. Цікаво, що гра завершилася ідентично, з рахунком 0-2 на користь гостей, з різницею тільки того, що цього разу у гостях грав  «Маяк». Таким чином колоденський колектив таки поквитався з «Славією» за поразку в кубковому матчі, та почав з такої важливої  перемоги в чемпіонаті. «ЛМЗ-Квасилів» впевнено здобув перемогу над обарівцями, а городоцький РОКО не менш впевнено переграв новачка «вишки», бармаківську «Надію». «Інтеркарс» з мінімальною перевагою переграв кустинську «Горинь», а ще один новачок вищої ліги, грабівський «Оріон», розпочав із нічиєї, поділивши очки з міцним середняком, заборольським «Продторгобладнанням».

Вища ліга. Результати матчів:

«ЛМЗ-Квасилів»  –  ФК «Обарів  –  4:1
«Славія»  –  Будмаркет «Маяк»   –  0:2
«Оріон»  –  «Продторгобладнання»  –  1:1
«Інтеркарс»  –  «Горинь»  –  2:1
РОКО  –  ХФК «Надія»  –  4:2

Несподіваним розгромом розпочався перший тур першої ліги району. Олександрійський «Олімпік» «відгрузив» аж шість м’ячів у ворота минулорічного бронзового призера, пропустивши натомість два. «ГолДар» здолав ФК «Тинне» з Вересневого, а «Вікторія» змусила капітулювати «Фаворит». Дядьковицький колектив розпочав свій шлях у першій лізі з перемоги, забивши три сухих м’яча у ворота малошпаківської «Злагоди». Матч «Шпанова» із білокриницьким «Альянсом» перенесено орієнтовано на друге червня.

Перша ліга. Результати матчів:

«ГолДар»  –  ФК «Тинне»  –  2:0
«Вікторія»  –  «Фаворит»   –  3:1
«Олімпік»  –  «Рівес»  –  6:2
«Злагода»  –  ФК «Дядьковичі»  –  0:3

Цього року друга ліга поповнилася чотирма новими командами. Серед новачків з перемоги вдалося розпочати тільки великожитинській «Зірці», яка в свою чергу, переграла  такого ж новачка – ФК «Ясининичі». Виходець з першої ліги, шубківський «Зеніт» мінімально поступився ФК «Понебль», а команді з Корнина виявився не по зубах грушвицький «Переможець». Не обійшлося і без розгрому – в домашньому матчі карпилівський «Сокіл» не зміг зупинити натиску новожуківського колективу.

Друга ліга. Результати матчів:

«Зеніт»  –  ФК «Понебель»  –  0:1
«Сокіл»  –  ФК «Новожуків»  –  2:6
«Переможець»  –  ФК «Корнин»  –  3:2
«Зірка»  –  ФК «Ясининичі»  –  3:1

Дуже яскраво розпочала команда юнацького складу ХФК «Надії, що з Бармаків. Вже зараз можна сказати що це є головний претендент на чемпіонство. «ЛМЗ-юніор», «Комета», «Оріон-2» та «Славія-2» також здобули по три очка.

Юнацька ліга. Результати матчів:

«ЛМЗ-юніор»  –   ФК «Обарів-юніор»  –  6:1
«Комета»  –  «Горинь-2»  –  4:0
«Славія-2»  –  БМ «Маяк-юніор»  –  3:1
«Оріон-2»  –  ФК «Заборольк-юніор»  –  3:1
ФК «Городок-юніор»  –  ХФК «Надія-2»  –  1:7

12345
(1 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...