22 тур

Кінець сезону на мажорній ноті

На минулих вихідних, відбулися матчі заключного туру чемпіонату та першості  Рівненського району з футболу сезону 2018 року.

Мало хто очікував що саме ФК «ЛМЗ-Квасилів» здобуде срібні нагороди і цього року, згадуючи, які результати команда демонструвала наприкінці першого кола. Та все ж таки квасилівчани змогли. В останньому турі команда з Квасилова впевнено розправилася з «міцним горішком» із Забороля, а дядьковицький «Сатурн» несподівано зіграв у нічию з «Горинью».  При рахунку 2:0, здається нічого не загрожувало дядьковицькій команді завершити сезон віце-чемпіоном та друга половина другого тайму стала для них фатальною. Отож, 2:2, «Сатурн»  – третій, а кустинці набравши однакову кількість очок з «Альянсом», залишаються у вищій лізі за рахунок особистих зустрічей із білокриницьким клубом.

Вища ліга. Результати матчів: Інтеркарс»(Бармаки) –  РОКО(Городок)  –  6:4, ФК «ЛМЗ-Квасилів»  –  «Продторгобладнання»(Забороль)  –  4:1, ФК «Обарів» –  «Славія»(В.Омеляна) –  2:3, «Будмаркет «Маяк»(Колоденка) –  «Альянс»(Б.Криниця) –  7:4, «Сатурн»(Дядьковичі)  –  «Горинь»(Кустин) –  2:2.

В останній момент, «Олімпік» уникнув пониження у класі. Олександрійці здобули перемогу в останньому турі над шубківськийм «Зенітом» та зрештою обійшли «Фаворит». Для того щоб залишитися у першій лізі, клуб з Колоденки влаштовувала навіть нічия у матчі з «Рівесом», проте, великоолексенці не залишили і каменя на камені від суперника.  Грабівський «Оріон» підтверджує клас ,здобувши перемогу над кустинською «Вікторією», а християнський клуб громить ФК «Тинне». «Злагода» не змогла вдома зламати «ГолДар» із Голишева, а зорянській «ДіАні» зараховано технічну поразку у зв’язку з відмовою від матчу.

Перша ліга. Результати матчів: «Оріон»(Грабів)  –  «Вікторія»(Кустин) –  3:2, «Зеніт»(Шубків)  –  «Олімпік»(Олександрія)  –  2:3, «Стандарт»(Тайкури)  –  «ДіАна»(Зоря)  –  ( +:- ), «Рівес»(В.Олексин)  –  «Фаворит»(Колоденка)   –  8:2, ХФК «Надія»(Бармаки) –  ФК «Тинне»(Вересневе)  –  4:0, «Злагода»(М.Шпаків)  –  «ГолДар»(Голишів)  –  2:3.

Фінальний тур чемпіонату серед юнаків інтригою не балував. Призові місця уже були відомі заздалегідь. Відкриттям стала новосформована команда БМ «Маяк-юніор», яка зайняла третє підсумкове місце, та досить непогано нав’язувала боротьбу чемпіону та віце-чемпіону змагань, «Вересу» та»Славії-2».

Юнацька ліга. Результати матчів: БМ «Маяк-юніор»(Колоденка)  – «Верес»(Б.Криниця)  –  0:0, ФК «Обарів-юніор» –  «Славія-2»(В.Омеляна)  –  1:3, «Сатурн-2»(Дядьковичі)  –  «Горинь-2»(Кустин)   –  5:0, «Комета»(В.Житин)  –  ФК «Городок-юніор» –  8:0, ФК «ЛМЗ-юніор»(Квасилів)  –  ФК «Забороль-юніор»  –  4:0.

12345
(Оцінок немає)
Loading...