маяк чемпіон)

Історичне чемпіонство колоденського “Маяка”

Підходить до зершення сезон 2019 року з футболу. Районні команди зіграли матчі передостаннього, 17 туру вищої, першої та юнацької ліг, і матчі 20 туру другої ліги.

Команді з Колоденки вдалося те, що не вдавалося багато років нікому з футбольних колективів району. За тур до закінчення чемпіонату, Будмаркет “Маяк” здобув чемпіонство вищої ліги та водночас посунув “Славію” на другу стрічку турнірної таблиці. Зазначимо, що це перше чемпіонство в історії клубу. Перемога великоомелянської команди  над принциповим суперником з Квасилова, як вже говорилося, гарантувала “срібло”, а самі квасилівчани хоч і програли та все таки посідають третє місце, навіть якщо зазнають поразки у останньому турі. Не тільки призові місця відомо до закінчення чемпіонату. Так, зазнавши прикрої поразки ФК “Обарів” зайняв остаточно останнє місце та переходить у першу лігу Рівненського району, а заборольський “Продторгобладнання” зіграє стикові матчі плей-офф із другою командою першої ліги.

Вища ліга. Результати матчів:

«Славія»  –  «ЛМЗ-Квасилів»  –  7:3
«Оріон»»  –  Будмаркет «Маяк»   –  3:5
ФК «Обарів»  –  РОКО  –  0:1
«Продторгобладнання»  –  ««Інтеркарс»  –  2:6
«Горинь»  –  ХФК «Надія»  –  2:2

Достроковий чемпіон першої ліги – кустинська “Вікторія”, продовжує програвати. Цього разу кустинці “подарували” очки команді із Дядьковичів. Але, з турнірної точки зору, не для одних, не для інших, результат не мав принципового значення. А ось де мав, то це в центральному матчі туру між великоолексинським “Рівесом” та голишівським “ГолДаром”. Фаворитом зустрічі все таки були гості, та великоолексинський колектив зміг здолати голишівців у власних стінах, при чому, здолати доволі впевнено. Таким чином, “Рівес” ще більше заплутав і так складну ситуацію серед команд які борються за нагороди чемпіонату.
Сюрприз власним шанувальникам підніс білокриницький “Альянс”. Команда втратила такі важливі очки , програвши футбольному колективу із Тинного, який зараз знаходиться на шостій стрічці турнірної таблиці.
Олександрійський “Олімпік” здобув технічну перемогу над малошпаківською “Злагодою”. Нажаль гості не з’явилися на гру.
Отож, маємо досить цікаве розташування команд перед останнім туром: у “Вікторії” 40 очок; у “Альянса” 30 очок; “Олімпік” має 29 очок;  голишівський “ГолДар” 28 очок; і великоолексенський “Рівес” 28 очок. Таким чином, навіть п’ята команда “турнірки” може здобути “срібло” чемпіонату.

Перша ліга. Результати матчів:

ФК «Тинне»  –  «Альянс»  – 3:2
«Рівес»  –  «ГолДар»   –  3:1
ФК «Дядьковичі»  –  «Вікторія»  –  5:1
ФК «Шпанів»  –  «Фаворит»  –  1:0
«Олімпік»  –  «Злагода»  –  +:-

Рішення виконкому внесло значні зміни в турнірну таблицю другої ліги. Так, у матчі 18 туру між командами ФК “Понебель” та ФК “Корнин” було зараховано технічні поразки обом колективам. Враховуючи результати поточного туру головним претендентом на стикові матчі з передостанньою командою першої ліги став ФК “Новожуків”. Для цього новожуківцям потрібно тільки не програти в останньому турі з третьою командою турнірної таблиці – ФК “Понебель”. В свою чергу, якщо ФК “Понебель” програє або здобуде нічию у цьому матчі, а ФК “Корнин”, який відстає на два очка від понебельчан, переграє житинську “Зірку”, то саме корнинський колектив здобуде бронзові нагороди, а ФК “Понебель” задовільниться четвертим місцем.

Друга ліга. Результати матчів:

«Зеніт»  –  ФК «Корнин»  –  -:+
ФК «Понебель»  –  «Сокіл»  –  2:0
ФК «Новожуків»  –  ФК «Ясининичі»  –  1:0
«Зірка»  –  «Переможець»  –  6:1

В юнацькому чемпіонаті інтрига у боротьбі за чемпіонство не така однозначна як у дорослих лігах. Надзвичайно цікавим обіцяє стати протистояння другого та третього місця турнірної таблиці, якими являються  “ЛМЗ-юніор” з Квасилова та ФК “Забороль-юніор”. Заборолівців влаштовує тільки перемога, а от квасилівських хлопчаків влаштує і нічия для срібних нагород, проте для “золота” прийдеться попотіти. В свою чергу, головним претендентом на чемпіонство є великоомелянська “Славія-2”, яка має однакову кількість очок з “ЛМЗ-юніор”, та виїзну гру в запасі з бармаківською ХФК “Надія-2”.

Юнацька ліга. Результати матчів:

«Славія-2» (В. Омеляна)  –  «ЛМЗ-юніор» (Квасилів)  –  1:1
ФК «Обарів-юніор»  –  ФК «Городок-юніор»  –  1:4
ФК «Забороль-юніор»  –  «Комета» (В. Житин)  –  1:1
КЗ «Центр спорту» (Грабів)  –   БМ «Маяк-юніор» (Колоденка)  –  3:1
«Горинь-2» (Кустин)  –  ХФК «Надія-2» (Бармаки)  –  матч перенесено

12345
(Оцінок немає)
Loading...