Оріон чемпіон)

Грабівський «Оріон» – тріумфатор першої ліги

У неділю, 14 жовтня,  відбулися матчі  17 (вища ліга) та 21 (перша ліга) турів чемпіонату та першості Рівненського району.

В надпринциповій зустрічі кустинська «Горинь» змогла відібрати очки у «Продторгобладнання» із Забороля. В матчі «за життя»,  кустинцям потрібно було тільки не програти, щоб не вилетіти в нижчий дивізіон достроково. З чим «Горинь» і впоралась, а от заборолівцям ця нічия коштувала «срібла». Будмаркет «Маяк» також втратив очки зігравши у нічию, проте, з більш іменитим суперником. Колоденці не змогли переграти великоомелянську «Славію», та все ж, здобутий результат залишає для клуба теоретичні шанси на друге місце. Головна боротьба розвернулася між дядьковицьким «Сатурном» та ФК «ЛМЗ-Квасилів», які в цьму турі здобули по перемозі. Квасилівчани мають менше шансів на вихід із другого місця, адже відстають від «Сатурна» на одне очко та прийматимуть в заключному турі  заборольський «Продторгобладнання», тоді як «Сатурн» зіграє із аутсайдером «вишки», кустинською «Горинью».

Вища ліга. Результати матчів: «Горинь»(Кустин)  –  «Продторгобладнання»(Забороль)  –  2:2, «Славія»(В.Омеляна)  –  «Будмаркет «Маяк»(Колоденка) –  3:3, «Альянс»(Б.Криниця) –  «Інтеркарс»(Бармаки)   –  3:4, РОКО(Городок) –  «Сатурн»(Дядьковичі)  –  0:3, ФК «Обарів»  – ФК «ЛМЗ-Квасилів»  –  0:1.

За тур до закінчення першості грабівський «Оріон» виборює путівку у Вищу лігу, тріумфувавши на першому місці «турнірки». «Салатові» впевнено переграли олександрійський «Олімпік» та стали недосяжними для конкурентів. В свою чергу, ХФК «Надія» оформлює для себе «срібло» першості, в непростому матчі здолавши колоденський «Фаворит», а «Рівес» завершує сезон на третьому місці. ФК «Тинне» вдома переграв «Стандарт», а «Вікторія», в видовищному для вболівальників матчі розібралася з малошпаківською «Злагодою». І якщо на вершині турнірної таблиці інтрига згасла, то для аутсайдерів заключний тур буде знаковим. Хто ж приєднається до «Зеніта»: колоденський «Фаворит» чи «Олімпік» з Олександрії?

Перша ліга. Результати матчів: «ГолДар»(Голишів)  –  «Рівес»(В.Олексин) –  1:4, «Олімпік»(Олександрія) –  Оріон»(Грабів) –  0:5, «Вікторія»(Кустин) –  «Злагода»(М.Шпаків)  –  6:4, «Фаворит»(Колоденка)  –  ХФК «Надія»(Бармаки)  –  2:3,  ФК «Тинне»(Вересневе) –  «Стандарт»(Тайкури)  –  2:1, «ДіАна»(Зоря)  –  «Зеніт»(Шубків)  –  (+ : -).

Чемпіоном серед команд юнацької ліги достроково став білокриницький «Верес». В чомусь допомогли і хлопчаки з Колоденки. Впевнено перегравши  «Славію-2», БМ «Маяк-юніор» поквитався за поразку в першому колі та виключив великоомелянський клуб з боротьби за чемпіонство.

Юнацька ліга. Результати матчів: «Горинь-2»(Кустин) –  ФК «Забороль-юніор»  –  0:7, ФК «Городок-юніор»  –  «Сатурн-2»(Дядьковичі)  –  3:5, «Верес» (Б. Криниця)  –  «Комета»(В.Житин)   –  4:0, «Славія-2» (В.Омеляна)  –  БМ «Маяк-юніор»(Колоденка)  –  1:3, ФК «Обарів-юніор»  –  ФК «ЛМЗ-юніор»(Квасилів)  –  матч не відбувся.

12345
(Оцінок немає)
Loading...