кустинська юність

Гості із Дубно тріумфують в Кустині

5 серпня 2018 року на футбольному полі с.Кустин відбувся ювілейний X відкритий дитячо-юнацький турнір з футболу «Кустинська юність».

Цьогоріч позмагатися приїхали 6 команд, яких розподілили на дві групи по три у кожній. Згідно жеребу до групи «А» увійшли ФК «Горинь» (Кустин), ФК «Забороль-юніор» та ФК «Олександрія». Групу «Б» утворили ФК «Житин», ФК «Шпанів» та ФК «ФЦ «Дубно». Цього разу ювілейний турнір був надзвичайно цікавим. Сили усіх юних футболістів були рівними. І той, хто завітав у Кустин, міг насолодитися прекрасними матчами, адже сильніших було визначити майже неможливо – ігри завершувались «дружбою». Так долю багатьох вирішувала нульова нічия і , відповідно, серія пенальті.

1
Група «А» :
«Горинь» : «Забороль-юніор» – 0:1
«Забороль-юніор» : «Олександрія» – 0:0
«Олександрія» : «Горинь» – 2:0

2
Група «Б» :
«Житин» : «Шпанів» – 0:0 (п. 4:5)
«Шпанів» : «ФЦ «Дубно» – 0:0 (п. 4:5)
«Житин» : «ФЦ «Дубно» – 0:0 (п. 2:3)

3
Згідно результатів групових етапів продовжити футбольну боротьбу і вийти до наступної стадії змагання зуміли такі чотири колективи: «Забороль-юніор», «Олександрія», «Шпанів», «ФЦ «Дубно». На жаль, менше пощастило «Горинь» та «Житин», прийшлося їм поступитися суперникам.


Результати півфінальних матчів наступні:
«Олександрія» : «Шпанів» – 3:0
«Забороль-юніор» : «ФЦ «Дубно» – 0:0 (п. 2:3)

4
У фіналі зустрілись «ФЦ «Дубно» та «Олександрія» , де долю матчу вирішив єдиний гол і закінчився з рахунком 1:0 на користь дубенчан.


Отож, по підсумках усього змагання:
І місце – ФК “ФЦ Дубно”;1 місце
ІІ місце – ФК “Олександрія”;2 місце
ІІІ місце – ФК “Забороль-юніор” та ФК “Шпанів”.3 місце

3 місце1
Усі призери були нагороджені грамотами, кубками та грошовими винагородами. Також на нараді представників було визначено кращих футболістів турніру, які отримали чудові призи.
Кращий гравець турніру – Форманюк Олександр («Горинь»);
Кращий нападаючий – Кривко Вадим («Олександрія»);кращий нападник
Кращий захисник – Канарський Дмитро («ФЦ «Дубно»);кращий захисник
Кращий півзахисник – Рибіцький Дмитро («Забороль-юніор»);
Кращий воротар – Потюк Владислав («Шпанів»).кращий воротар

Хочеться подякувати голові РРФФ Ярославу Дмитровичу Коломису, а найбільше – Віталію Андрійовичу Прокопчуку, який уже 10-й рік поспіль є ініціатором та організатором турніру «Кустинська юність». Також дякуємо усім учасникам змагань, вболівальникам, арбітрам та іншому обслуговуючому персоналу. Віримо, що наступного року знову всі зустрінемося цієї гарячої пори у Кустині. До зустрічі на турнірі!

З повагою і любов”ю ОРЕСТА ЗІРОНЬКА)))

Статтю взято із “Групи любителів Рівненського району”

12345
(Оцінок немає)
Loading...