2 тур

Друга ліга дивує результативністю

Тривають змагання  Рівненського району з футболу, 19 травня були зіграні матчі 2 туру вищої, першої, другої та юнацької ліг.

У вищій лізі лідерство захопили колоденський «Маяк» та «ЛМЗ-Квасилів». Обидві команди здобули впевнені перемоги з великим рахунком: колоденці розібралися з городоцьким РОКО, а «ЛМЗ-Квасилів», на виїзді, не залишив шансів кустинськиій «Горині». І якщо такий старт для квасилівського колективу був прогнозований, то для Будмаркет «Маяка» став приємною несподіванкою. «Оріон» здобуває свою першу перемогу у вищому дивізіоні. На початку матч протікав нервово для обох команд, за відносно рівної гри, а згодом грабівчани заграли впевненіше, що привело до забитих голів у ворота обарівської команди.  Бармаківське дербі, яке між іншим, пройшло на нейтральному полі, в селі Великий Олексин, не виявило кращого. Матч закінчився із рахунком 1:1, і це перше здобуте очко в скарбничку християнського клубу у цьому сезоні. Негода завадила матчу між заборольським «Продторгобладнанням» та великоомелянською «Славією», який так і не відбувся. Доля гри, очевидно, буде вирішена пізніше.

Вища ліга. Результати матчів:

Будмаркет «Маяк»  –  РОКО  –  5:1
ФК «Обарів  –  «Оріон»   –  1:4
«Горинь»  –  «ЛМЗ-Квасилів»  –  3:6
ХФК «Надія»  –  «Інтеркарс»  –  1:1
«Продторгобладнання»  –  «Славія»  –  матч не відбувся

Як і у «вишці», у першій лізі вимальовується два лідера із стовідсотковим результатом: ФК «Дядьковичі» та кустинська «Вікторія». І хоча вся боротьба тільки попереду, але результат досить несподіваний для обох колективів. Великоолексинський «Рівес» хоч і мінімально , але знову зазнав поразки, цього разу від новачка першої  ліги ФК «Шпанів», а голишівці розійшлися миром із «Фаворитом», що безсумнівно «в плюс» для колоденського колективу. ФК «Тинне», з Вересневого, реабілітувався перед своїми вболівальниками після поразки в першому турі,  з великим рахунком перегравши малошпаківську «Злагоду».

Перша ліга. Результати матчів:

ФК «Тинне»  –   «Злагода»  –  5:1
«Альянс»  –  «Вікторія»   –  1:3
«Рівес»  –  ФК «Шпанів»  –  0:1
«Фаворит»   –  «ГолДар»  –  2:2
ФК «Дядьковичі»  –  «Олімпік»  –  2:0

Другий тур другої ліги пройшов без несподіванок, хіба що дивують цифри в рахунках, де кожен матч це бенефіс голів. ФК «Новожуків» відгрузив чотири «сухих» м’ячі у ворота шубківського «Зеніта», а ФК «Понебель» із таким же рахунком здолав «Зірку». Колектив із Ясининичів був  буквально декласований грушвицьким «Переможцем», а карпилівський «Сокіл» не впорався з амбіціями новачка другої ліги – ФК «Корнин».

Друга ліга. Результати матчів:

ФК «Новожуків»  –  «Зеніт»    –  4:0
ФК «Понебель»–  «Зірка»  –  4:0
ФК «Ясининичі»  –  «Переможець»  –  2:9
«Сокіл»  –  ФК «Корнин»  –  1:5

Лише два матчі із п’яти юнацької ліги були зіграні в рамках другого туру. В результаті, на  даний момент, в лідерах закріпилися «ЛМЗ-юніор» та «Оріон-2».

Юнацька ліга. Результати матчів:

ФК «Обарів-юніор»  –   «Оріон-2»  –  1:4
«Горинь-2»  –  «ЛМЗ-юніор»  –  0:11
ХФК «Надія-2»  –  «Комета»  –  перенесено
БМ «Маяк-юніор»  –  ФК «Городок-юніор»  –  перенесено
ФК «Заборольк-юніор»  –  «Славія-2»  –  матч не відбувся

12345
(Оцінок немає)
Loading...