13 тур

«Вікторію» вже не спинити?

Минулої неділі завершилися матчі  13 туру першої ліги та 15 туру другої ліги Рівненського району з футболу .

У центральному матчі туру кустинська «Вікторія» зустрічалася з командою яка знаходиться на третьому місці турнірної таблиці – голишівським «ГолДаром». Для «Вікторії» дана гра не виявилася легкою прогулянкою, голишівці боролися за кожен клаптик поля, і до кінця матчу було незрозуміло як завершиться поєдинок. Проте, і цього разу, «Вікторія» очки не втратила і вирвала перемогу у матчі.  Переміг і найближчий конкурент «Вікторії» , білокриницький «Альянс». У матчі з ним, не встояла у домашніх стінах малошпаківська «Злагода», ця поразка відсунула команду на останню стрічку турнірки. «Фаворит» досить  несподівано зіграв у результативну нічию з олександрійський «Олімпіком». Нестабільність олександрійського колективу і раніше підносила несподіванки у результаті, ось і цього разу, команда втратила можливість зрівнятися по очках із «ГолДаром». Великоолексинський «Рівес» розгромив ФК «Тинне», здається команда повністю оговталась від невдалих виступів у першому колі, та продовжує радувати своїх вболівальників позитивним результатом.
Після чотирьох поразок поспіль ФК «Шпанів» нарешті відчув смак перемоги.  Шпанівці зуміли переграти ФК «Дядьковичі», який, нажаль, тепер все ближче до зони вильоту .

Перша ліга. Результати матчів:

«Злагода»   –  «Альянс»  –  1:4
«Рівес»  –  ФК «Тинне»   –  5:1
«ГолДар»  –  «Вікторія»  –  2:3
«Олімпік»  –  «Фаворит»  –  2:2
ФК «Шпанів»  –  ФК «Дядьковичі»  –  2:0

Друга ліга запам’яталася протистоянням  «Сокола» та ФК «Новожуків». Несподіваний супротив влаштувала карпилівська команда своїм візаві. Змусивши здорово понервувати за результат, новожуківці таки вирвали перемогу, та зберегли за собою «срібло» другої ліги. Житинська «Зірка» без особливих труднощів розібралася з ФК «Ясининичі». Ця перемога дозволила тимчасово зрівнятися з понебільчанами у турнірній таблиці, поточний матч яких перенесено на наступну неділю.

Друга ліга. Результати матчів:

«Зірка»  –  ФК «Ясининичі» –  7:0
«Сокіл» –  ФК «Новожуків»   –  1:2
«Зеніт»  –  ФК «Понебель»  –  матч перенесено
«Переможець»  –  ФК «Корнин» –  матч перенесено

12345
(Оцінок немає)
Loading...