Положення зимового чемпіонату району-2017

П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення відкритого зимового чемпіонату Рівненського району з футболу  2017 року на призи газети «Слово і час»

 

І. Мета та завдання.

Змагання проводяться з метою:

– подальшого розвитку масового та аматорського футболу в районі, поліпшення тренувального процесу та підвищення спортивної майстерності учасників змагань;

– підготовки футболістів до складу збірних команд району;

– виявлення кращих команд турніру, для подальшої участі в змаганнях відповідного рівня;

– організації дозвілля шанувальників футболу та пропаганди футболу.

 

ІІ. Терміни та місце проведення змагань. Учасники змагань.

Відкритий зимовий чемпіонат Рівненського району з футболу 2017 року на призи газети «Слово і час» проводиться на запасному футбольному полі стадіону «Хімік» м. Рівне , згідно календаря ігор затвердженого Рівненською районною федерацією футболу . Перший тур чемпіонату 29 січня 2017 року.

До участі в чемпіонаті допускаються команди укомплектовані гравцями не молодшими
2000 року народження. Забороняється участь футболістів неаматорів у складі команд учасників чемпіонату. Відповідальність за участь гравців неаматорів у складі команд учасників чемпіонату несуть представники команд. В випадку виявлення участі такого гравця команді-порушнику зараховується технічна поразка 0:3 .

Початок ігор згідно з календарем.

У чемпіонаті приймають участь команди , які дотримуються даного Положення.

 

ІІІ. Система проведення. Визначення переможців.

Система проведення змагань буде визначена на нараді – разом з представниками команд.

Змагання проводиться згідно з офіційними правилами гри в футбол затвердженими FIFA.

Тривалість гри: два тайми по 35 хвилин з 5 хвилинною перервою перерви.

За виграш нараховується 3 очки, за нічию – І очко, за поразку очки не нараховуються; неявка на гру – технічна поразка з рахунком 0:3, відповідно переможцю  – технічна перемога 3:0 .

У випадку однакової кількості очок у двох або більше команд місця визначається наступним чином: перевага надається команді, яка має кращі результати в особистих зустрічах з конкурентом (конкурентами) згідно наступних показників

  • 1- найбільша кількість перемог у всіх зустрічах
  • 2 – найкраща різниця забитих і пропущених м’ячів у всіх зустрічах
  • 3 – найбільша кількість м’ячів забитих у всіх зустрічах
  • 4- абсолютної рівності цих показників місця команд визначає жереб.

 

ІV. Керівництво проведенням змагань. Арбітраж. Дисциплінарні санкції.

Загальне керівництво проведенням відкритого зимового чемпіонату Рівненського району з футболу 2017 року на призи газети «Слово і час» та забезпечення арбітражу здійснює Рівненська районна федерація футболу. Дисциплінарні та фінансові санкції до команд порушників відкритого зимового чемпіонату Рівненського району з футболу 2017 року додаються.

 

V. Заявки.

До іменної заявки згідно встановленої форми вносяться анкетні дані не більше 27 гравців
та 1 тренера – представника команди учасниці чемпіонату. Заявки подаються за 30 хвилин до початку гри в першому турі відкритого зимового чемпіонату Рівненського району з футболу 2017 року тренером – представником команди  для відповідального представника Рівненської районної федерації футболу.

Іменна заявка встановленої форми, обов’язково повинна бути завірена медичним працівником.

 

VІ. Нагородження.

Команди, які посіли І, ІІ, ІІІ місця у відкритому зимовому чемпіонаті Рівненського району з футболу 2017 року нагороджуються кубками і грамотами. За рішенням представників команд визначаються кращі гравці чемпіонату за номінаціями (воротар, захисник, півзахисник, нападник, бомбардир), які нагороджуються грамотами.

 

VІІ. Фінансування.

Для участі в відкритому зимовому чемпіонаті Рівненського району з футболу 2017 року на призи газети «Слово і час» відповідно до рішення виконкому Рівненської районної федерації футболу від 16 січня 2017 року № 1    команди – учасниці змагань сплачують обов’язковий грошовий  внесок в           сумі 2000 грн. 00 коп. ( Дві тисячі гривень нуль копійок ) . Витрати, пов’язані з арбітражем, забезпеченням роботи медичного персоналу, підготовкою футбольного поля, нагородженням – за рахунок колективних заявочних внесків учасників змагань. Витрати по відрядженню команд-учасниць (проїзд, компенсація за харчування) за рахунок відряджуючої організації.

 

VІІІ. Безпека при проведенні змагань. Підготовка спортивних споруд.

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”:

  • підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;
  • контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки при проведенні змагань здійснює робоча комісія, яка утворена відповідальними обласними державними адміністраціями.

Власник спортивної споруди не менш, ніж за дві години до початку змагань, зобов’язаний подати до РРФФ акт про її готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності, передбаченою чинним законодавством України.